Açılış Kapanış: 10:00 - 22:00

ANATOLİUM


HEDİYE YEMEK KAMPANYA KOŞULLARI

1. Bu kampanya KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. 2. Kampanya 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

3. Kampanya, 1000 adet yemek kuponu ile sınırlıdır. (Boost Coffee Karışık Tost + Çay, Bodrum Manti 125 gr Mantı, Bursa Kebap Evi Dürüm Döner veya Tombik Döner, Demlik 1 Porsiyon Gözleme, Fırın Sanatı Tuzlu Kurabiye Tabağı + Çay, Panista 1 Adet Peynirli Açma Sandviç + Çay, Özsüt 1 Adet Cruller + Çay)

4. Bu kampanyadan yalnızca A Card hamilleri faydalanabilir.

5. Kart hamilinin, kurgulanan hediye yemek kampanyasından yararlanabilmesi için Anatolium Marmara AVM’de yer alan cafe ve restoranlardan 50 TL ve üzeri alışveriş yapması ve alışverişine ait fişini veya faturasını AZ Katında bulunan danışma noktasında işletmesi gerekmektedir.

6. Kazanılan hediye menü sistem tarafından belirlenecektir.

7. Kampanyaya katılan katılımcı markalar değişkenlik gösterebilir.

8. Kazanılan hediye menü, kazanılan ayın son gününe kadar kullanılabilecektir.

9. Bir günde en fazla 100 adet hediye yemek menüsü verilebilir.

10. A Card hamili 1 ay içerisinde en fazla 1 kez kampanyaya katılabilir.

11. Hediye kazanan A Card hamili kazanılan hediyeyi değiştiremez, iade edemez, kampanyada kazandığı haklarını başka kişilere devredemez, nakit bedelini veya para üstünü talep edemez.

12. Programın suistimalinin tespiti halinde kart hamili herhangi bir hediye alamayacaktır.

13. Bu kampanya Milli Piyango İdaresince izin verilmesi gereken yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

14. Bu kampanya, katılımcı markaların diğer kampanyaları ve diğer şubeleri ile birleştirilemez.

15. Hediye teslimi esnasında kimlik beyanı ve gerekli bilgi formlarının eksiksiz doldurulmuş olması mecburidir.

16. Her türlü şans oyunları, tütün ve kontör/TL alışverişleri ve döviz işlemleri kampanyaya dâhil olmayacaktır.

17. Kampanya toplu alımlarda geçerli değildir.

18. Bu kampanya, önceden haber vermek koşuluyla herhangi bir sebep gösterilmeksizin durdurulabilir ya da kaldırılabilir.

19. KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. kampanyanın mekanizmasında, kampanyaya katılım şartlarında ve hediye çeşidinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

20. A Card hamili üyeler, KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. tarafından belirlenen kampanya katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

21. KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. ile Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin güvenlik, temizlik, mağaza çalışanları ve 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.