Açılış Kapanış: 10:00 - 22:00

ANATOLİUM


HEDİYE YEMEK KAMPANYA KOŞULLARI

1.            Bu kampanya KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

2.            Kampanya 1-30 Kasım  2022  tarihleri arasında geçerlidir.

3.            Kampanya, 2000 adet yemek kuponu ile sınırlıdır. (Fırın Sanatı tuzlu kurabiye tabağı, Fırın Sanatı 2 Dilim Pizza, Bursa Kebap Evi 1 tombik döner veya dürüm döner, Pidemania Kıymalı Pide, Özsüt 1 Adet Cruller  + Çay, Coffee Chefs 1 adet Sandviç+ Çay, Bodrum Mantı 1 porsiyon Mantı, Demlik 1 porsiyon Gözleme, Boost Coffee Karışık Tost + Çay)

4.           Bu kampanyadan yalnızca A Card hamilleri faydalanabilir.

5.            Kart hamilinin, kurgulanan hediye yemek kampanyasından yararlanabilmesi için Anatolium Marmara AVM’de yer alan AZ veya Z Katında bulunan danışmadan Acard sahibi olması gerekmektedir.

6.            Kazanılan hediye menü sistem tarafından belirlenecektir.

7.            Kampanyaya katılan katılımcı markalar değişkenlik gösterebilir.

8.            Kazanılan hediye menü, kazanılan ayın son gününe kadar kullanılabilecektir.

9.            Bir günde en fazla 100 adet hediye yemek menüsü verilebilir.

10.          A Card hamili 1 ay içerisinde en fazla 1 kez kampanyaya katılabilir.

11.          Hediye kazanan A Card hamili kazanılan hediyeyi değiştiremez, iade edemez, kampanyada kazandığı haklarını başka kişilere devredemez, nakit bedelini veya para üstünü talep edemez.

12.          Programın suistimalinin tespiti halinde kart hamili herhangi bir hediye alamayacaktır.

13.          Bu kampanya Milli Piyango İdaresince izin verilmesi gereken yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

14.          Bu kampanya, katılımcı markaların diğer kampanyaları ve diğer şubeleri ile birleştirilemeyecektir.

15.          Hediye teslimi esnasında kimlik beyanı ve gerekli bilgi formlarının eksiksiz doldurulmuş olması mecburidir.

16.          Her türlü şans oyunları, tütün ve kontör/TL alışverişleri ve döviz işlemleri kampanyaya dâhil olmayacaktır.

17.          Kampanya toplu alımlarda geçerli değildir.

18.          Bu kampanya, önceden haber vermek koşuluyla herhangi bir sebep gösterilmeksizin durdurulabilir ya da kaldırılabilir.

19.          KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. kampanyanın mekanizmasında, kampanyaya katılım şartlarında ve hediye çeşidinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 

20.          A Card hamili üyeler, KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. tarafından belirlenen kampanya katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

21.          KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. ile Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin güvenlik, temizlik, mağaza çalışanları ve 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.