Açılış Kapanış: 10:00 - 22:00

IKEA


IKEA’DAN 400 TL ALIŞVERİŞE ANATOLİUM’DA GEÇERLİ 200 TL HEDİYE ÇEKİ KAMPANYA KOŞULLARI

1. Kampanya 2-10 Eylül tarihleri arasında, Anatolium Marmara AVM’de bulunan IKEA Kartal’dan aynı gün içerisinde tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişte geçerlidir.

2. Kampanya kapsamında 400 TL ve üzeri alışveriş yapan kişilere 400 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli Anatolium Marmara içinde yer alan seçili mağazalarda kullanabilecekleri 1 adet 200 TL değerinde çek hediye edilir.

3. Kazanılan hediye çekleri Anatolium Marmara içerisinde yer alan seçili mağazalarda yapılacak olan 400 TL ve üzeri alışverişlerde (IKEA hariç) 30 Eylül 2023 tarihine kadar kullanılabilir.

4. Kampanya 2000 adet stokla sınırlıdır.

5. Bu kampanyadan yalnızca A Card hamilleri faydalanabilir.

6. Kart hamilinin, kampanyadan yararlanabilmesi için Anatolium Marmara AVM’de yer alan IKEA Kartal’dan tek seferde 400 TL ve üzeri alışveriş yapmış olması ve faturasını aynı gün içerisinde AZ katında bulunan info danışma bankosuna veya IKEA mağazası içerisinde, çıkış asansörü yanında kurulmuş olan info deske alışveriş şi/faturası ibrazı ile işletmiş olması gerekmektedir.

7. A Card hamili en fazla 1 kez kampanyaya katılabilir.

8. Hediye kazanan A Card hamili kazanılan hediyeyi değiştiremez, iade edemez, kampanyada kazandığı haklarını başka kişilere devredemez, nakit bedelini veya para üstünü talep edemez. Hediye çekleri sadece 400 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir.

9. Kazanılan hediye çeki bölünerek kullanılamaz. Farklı kişilere ait hediye çekleri birleştirilemez.

10. Aynı gün kayıt ettirilmeyen ş veya fatura, diğer kampanya günlerinde kullanılamaz.

11. Programın suistimalinin tespiti halinde kart hamili herhangi bir hediye alamayacaktır.

12. Bu kampanya Milli Piyango İdaresince izin verilmesi gereken yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

13. Bu kampanya, AVM’nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

14. Hediye teslimi esnasında kimlik beyanı ve gerekli bilgi formlarının eksiksiz doldurulmuş olması mecburidir.

15. Her türlü şans oyunları, tütün ve kontör/TL alışverişleri, ilaç alımları, döviz işlemleri ve kuyum mağazalarında yapılan yatırımlık altın alışverişleri (gram, çeyrek, yarım, tam, vb.) , fatura ödemeleri, atm işlemleri, kampanyaya dâhil olmayacak ve kazanılan çekler bu alışverişlerde geçerli olmayacaktır.

16. Kampanya toplu alımlarda geçerli değildir.

17. Bu kampanya, önceden haber vermek koşuluyla herhangi bir sebep gösterilmeksizin durdurulabilir ya da kaldırılabilir.

18. Hediye çekleri yalnızca Anatolium Marmara AVM’de yer alan ve kampanyaya katılan mağazalarda geçerlidir.

19. Bu kampanya KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

20. A Card hamili üyeler, KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. tarafından belirlenen kampanya katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

21. Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin ve IKEA’nın güvenlik, temizlik, mağaza çalışanları ve 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.

22. KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. kampanyanın mekanizmasında, kampanyaya katılım şartlarında ve hediye çeşidinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

23. Hediye çekinin geçerli olduğu seçili mağazalar; ANADOLU ATEŞİ, BARRELS AND OIL, BLACK SPADE, BODRUM MANTI VE CAFE, BUCKLE AKSESUAR, BURSA KEBAP EVİ, CAFE ITALİANO, COFFEE BOOST, COFFEE CHEFS, ÇAY TAZE, ÇİKOLATAPARE, D&R, DEMLİK, E BEBEK, ECROU, ENGLİSH HOME, FIRIN SANATI, İKİLER, KEYFCASE, LİZAY PIRLANTA, MAVİ, MISSHA, MOSS GARAGE, MRS LONDON KİDS, MRS LONDON KUAFÖR, OCEAN CLUB FITNESS & SPA, ÖZDİLEK, ÖZSÜT, PAUL MARK, PENTİ, SİMETRİ TERZİ, SİMİ AKSESUAR, TAÇ, TOYZZ SHOP, U.S. POLO ASSN, VESTEL, WELCOME BABY, YATAŞ, YILDIRIM İŞİTME CİHAZLARI, YVES ROCHER.


Konum:

Zemin

Sektör:

Ev & Aksesuarları

Telefon:

444 4 532

Web Sitesi:

https://www.ikea.com.tr/